Lata konsekrowanej duszy

Wróciłam dziś do Poznania po trzech tygodniach tułania się po Polsce na różnych fantastycznych spotkaniach. O nich samych może nieco w najbliższym czasie, ale póki co chciałabym zadbać, by nie umknęły Wam dwie ważne informacje. Pierwsza to taka, że napisałam książkę! A w zasadzie w 1/3 napisałam 🙂 „Ile lat ma Twoja dusza” to zbiór krótkich opowiadań autorstwa mojego, Piotra Kropisza SJ (Piotr Kropisz Blog Multimedialny) i Majki Moller (Chrześcijańska Mama). Każdy z nas ujawnia trochę swojej historii, przemyśleń o życiu, inspirujących spotkań i sytuacji, w których odnaleźliśmy Boga. Wierzę, że będzie to dla Was nie tylko ciekawa lektura, ale też dobra zabawa w poszukiwaniu własnego „duchowego wieku”.

Od 12 lutego w księgarni, a już dziś do zamówienia na stronie WAMu. Fragmenty książki będą się też ukazywać na DEONie, pierwszy artykuł znajduje się tutaj.

Drugie ważne wydarzenie, które mogło Was ominąć w ostatnim czasie to nasz program na żywo na DEONowym Facebooku o temacie: „Wszyscy jesteśmy konsekrowani?”. Mówiliśmy o radach ewangelicznych, stereotypach dotyczących życia zakonnego i wskazówkach dla osób rozeznających powołanie. Próbowaliśmy pokazać czym dla nas jest życie konsekrowane, które wybraliśmy i w którym odnaleźliśmy szczęście. Mamy nadzieję, że było to pomocne 🙂

O s. Ewa Bartosiewicz RSCJ

Jestem zakonnicą ze Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa (Sacre Coeur). W 2015 złożyłam swoje pierwsze śluby zakonne i pracowałam jako katechetka w jednym z gimnazjów w Gdyni. Obecnie mieszkam w Poznaniu i zajmuję się duszpasterstwem powołań.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Rozeznawanie, Sacre Coeur, vlog, Zaproszenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *