O mnie

s. Ewa Bartosiewicz RSCJ

Jestem zakonnicą ze Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa (Sacre Coeur). W 2015 złożyłam swoje pierwsze śluby zakonne i pracowałam jako katechetka w jednym z gimnazjów w Gdyni, potem mieszkałam w Poznaniu i zajmowałam się duszpasterstwem powołań. Obecnie uczę informatyki w jednym z warszawskich liceów.

Na samym początku mojej drogi zakonnej miałam okazję pracować przy rekolekcjach i sesjach w naszym domu rekolekcyjnym w Pobiedziskach. Obecnie wszystkie nasze propozycje przeniosły się do Centrum Duchowości w Warszawie, gdzie bardzo serdecznie zapraszam na chwilę oddechu od codzienności.

Moją pasją jest Afryka. Spędziłam rok swojego życia w Kenii, skąd na bieżąco pisałam o swojej wyprawie. Oprócz tego uwielbiam chodzić po górach, latać na paralotniach, robić zdjęcia i kręcić filmy, a przede wszystkim robić szalone rzeczy z szalonymi ludźmi dla Jezusa. Aby to wszystko się udawało muszę często zatrzymywać się, kontemplując spojrzeniem serca rzeczywistość nad filiżanką zielonej herbaty. Do czego i Was na tym blogu zachęcam 🙂

Jeśli chcesz, możesz do mnie napisać.