Początek końca

Dziś pożegnanie z Marsabit. To pierwsze pożegnanie, które można nazwać ostatecznym. Po krótkim weekendzie modlitw w sanktuarium na górze, przyszedł czas rozstania z północą. Jutro ruszam do Nyahururu na tydzień pożegnań z st. Martin, a w kolejnych dniach do Nairobi skąd dokładnie za 3 tygodnie wsiadam do samolotu do Polski… jakże to szybko minęło! Jeszcze kilka relacji z północnej Kenii czeka na publikację, więc nie martwcie się – to  nie koniec czytania 😉

Tymczasem w moim sercu ogromnie dużo wdzięczności za niesamowite dary modlitwy i wsparcia, jakich doświadczałam od Was przez ostatnie miesiące. Dlatego bardzo serdecznie zapraszam Was na dziękczynną Mszę Św. w Waszej intencji już 22 lipca w dniu mojego przylotu. Eucharystia odbędzie się w Kaplicy Akademickiej Duszpasterstwa DĄB (Rakowiecka 61 – wejście przez Dom Parafialny schodkami do góry) o godz. 17:30. Mam nadzieję, że nikogo z Was nie zabraknie!

O s. Ewa Bartosiewicz RSCJ

Jestem zakonnicą ze Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa (Sacre Coeur). W 2015 złożyłam swoje pierwsze śluby zakonne i pracowałam jako katechetka w jednym z gimnazjów w Gdyni. Obecnie mieszkam w Poznaniu i zajmuję się duszpasterstwem powołań.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Afryka, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *