Idzie nowe!

Dwa lata temu ślubowałam Jezusowi, że pójdę dokądkolwiek mnie pośle i oto już szykują się dla mnie nowe zadania! Niedługo zamieniam „jo” na „tej”, ale niezmiennie chcę głosić miłość Jego Serca wszędzie tam, gdzie jest jej jeszcze za mało. Dziś taka piękna Ewangelia o miłości nieprzyjaciół – jakby Jezus chciał przypomnieć, że każdy bez wyjątku jest dzieckiem Boga, szczególnie ci, którym do Niego nie po drodze.

Jezus posyła mnie z nową misją, która z pewnością będzie przepiękną przygodą. Czeka mnie wiele spotkań z tymi, które pragną być Kobietami Jego Serca i Jego nieskończoną miłość nieść na krańce świata. Jednym słowem – duszpasterstwo powołań 🙂 Od września zapraszam do Poznania, a stamtąd już rzut kamieniem do moich ukochanych Pobiedzisk (kto jeszcze nie był, to zerknijcie tutaj -> https://rekolekcje-sc.pl/)

Póki co, jeszcze jednak wiele się będzie działo – w piątek świętujcie z nami, bo to nie tylko zakończenie roku szkolnego i dzień ojca, ale też Uroczystość Najświętszego Serca Jezusa! 🙂

O s. Ewa Bartosiewicz RSCJ

Jestem zakonnicą ze Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa (Sacre Coeur). W 2015 złożyłam swoje pierwsze śluby zakonne i pracowałam jako katechetka w jednym z gimnazjów w Gdyni. Obecnie mieszkam w Poznaniu i zajmuję się duszpasterstwem powołań.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Sacre Coeur. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na Idzie nowe!

  1. Ela pisze:

    Wow… Alleluja. Idzie nowe! 😉

  2. Wiktoria pisze:

    Pamiętam w modlitwie i już życzę powodzenia! ☺

  3. Łukasz pisze:

    „Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *